HLAVNÁ STRANA
ARCHÍV
E-SHOP
REKLAMA A IKONY
ČO SME CHCELI
PETÍCIE ZA PC
HĽADANIE
FÓRUM
REDAKCIA

 
 
 
 

OFICIAL INFO
PRVÉ INFO O PC
HARDWARE NÁROKY
RECENZIE
ZAUJÍMAVOSTI
NÁVODY
MULTIPLAYER
NICOV ŽIVOT
PRÍBEH V HRE
ZOZNAM MISII
CHEATY
POSTAVY V HRE
INGAME INTERNET
POLÍCIA
DOPRAVA
TIPY A POSTREHY
ENGINE EUPHORIA
PS3 COLLECTOR
VYDANIA HRY
TRAILER
GAMEPLAY
PATCH INFO
INFO O SLOVENČINE
XBOX 360 NEDOSTATKY
AJ INÉ ONLINE HRY

 
 
 
 

WALLPAPER
SCREENSHOTS
SCREENY EF LC
ARTWORKS
NEDOSTATKY
COVERS
SKENOVANIA
OBRAZOVÉ DETAILY
FANÚŠIKOVIA
INÉ

 
 
 
 

TRAILERS
GTA FONTS
WIN XP STARTUP
OSTATNÉ

 
 
 
 


 
 

 

 
 
 

 

 

kúpiť hru

GameExpres.sk

 
 
 
Meno: Grand Theft Auto IV  - Žáner: Akčné, Adventúra - Vývojár: Rockstar North Rockstar Toronto - Vydavateľ: Rockstar Games - Dátum vydania: Dec 2, 2008 - Jazyky: English, French, Italian, German, Spanish
Ochrana: SecuROM™
 
 
 
Slovenčina do hry
gta inside
ABCgames.sk ...
 Need for Speed UnderCover

MUVI.sk - film magazín
Zaujimavosti.net
TOP5 rebríčky
ZN.SK magazín

 
 

 

 

 

Technika, stroje a mechanické zázemie sveta GTA IV...
Na tejto stránke budú všetky informácie a detaily, ku ktorými sa redakcia dopracuje. Fakty a zaujímavosti z technického uhla v hre Grand Theft Auto IV.

 
  
 

Ako to bude s lietadlami?...
Objavili sa informácie, že to s lietadlami nebude také ružové ako by sme čakali k rozlohe mesta. Autori nesľubovali mesto väčšie ako v San Andreas, ale nejaké to lietadlo by nezaškodilo. Aspoň malé športové. No lietadlá v hre vraj nebudú. Vrtuľníky samozrejme áno, no okrídlené stroje nie. Možno je to dobré, aspoň nebudú fanatyci vymýšľať vrážanie do New Yorských budov, no i tak... nezaleteli by ste si k Soche slobody, či na druhú stranu ostrova sledovať krásny západ slnka? Stále si dovolíme smelo dúfať, že hra výjde aj pre PC a následne po tom budú modery zas skúšať dotvárať stroje doGTA IV, len či sa im to podarí... a či vôbec si hru zahráme na pc, o tom spieva Palo Habera... je to vo hviezdach... .

 

 Naetoo  30.04.07

 
 
  
 

Čo to o grafike...
Ako už z ukážiek bolo zrejmé, v hre si hier svetla a tieňov užijeme. Ak náhodou bude hra pre PC, čakajme poriadnu záťaž na stroj a grafiku. Svetelné prelínanie, realistické na moment zaslepnutie očípri pohľadu smerom k slnku, či odrazy svetiel... tieňov predmetov, toto všetko patrí teraz medzi tie veci, ktoré už poznáme a tešíme sa na ne. Čas bude v hre zohrávať dôležitú úlohu, a ruch veľkomesta by mal byť cítiť z každého kroku vášho hrdinu. Neustále trúbiace autá zúrivých čakateľov v zápche, alebo v diaľke sirény sanitiek, polície a požiarnikov... takmer ako skutočné veľkomesto, len s tým rozdielom, že tie sirény istotne budete mať najčastejšie na svedomí práve vy ako hráč.

 

 Naetoo  30.04.07

 
 
  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

 

Naetoo © 2007-2008 Naetoo - Slovenciny.com
Prísny zákaz akéhokoľvek ďalšieho kopírovania a reprodukovania obsahu webu bez povolenia autorov, textovej, grafickej alebo inej súčasti, pre ochranu autorských práv.