HLAVNÁ STRANA
ARCHÍV
E-SHOP
REKLAMA A IKONY
ČO SME CHCELI
PETÍCIE ZA PC
HĽADANIE
FÓRUM
REDAKCIA

 
 
 
 

OFICIAL INFO
PRVÉ INFO O PC
HARDWARE NÁROKY
RECENZIE
ZAUJÍMAVOSTI
NÁVODY
MULTIPLAYER
NICOV ŽIVOT
PRÍBEH V HRE
ZOZNAM MISII
CHEATY
POSTAVY V HRE
INGAME INTERNET
POLÍCIA
DOPRAVA
TIPY A POSTREHY
ENGINE EUPHORIA
PS3 COLLECTOR
VYDANIA HRY
TRAILER
GAMEPLAY
PATCH INFO
INFO O SLOVENČINE
XBOX 360 NEDOSTATKY
AJ INÉ ONLINE HRY

 
 
 
 

WALLPAPER
SCREENSHOTS
SCREENY EF LC
ARTWORKS
NEDOSTATKY
COVERS
SKENOVANIA
OBRAZOVÉ DETAILY
FANÚŠIKOVIA
INÉ

 
 
 
 

TRAILERS
GTA FONTS
WIN XP STARTUP
OSTATNÉ

 
 
 
 


 
 

 

 
 
 

 

 

kúpiť hru

GameExpres.sk

 
 
 
Meno: Grand Theft Auto IV  - Žáner: Akčné, Adventúra - Vývojár: Rockstar North Rockstar Toronto - Vydavateľ: Rockstar Games - Dátum vydania: Dec 2, 2008 - Jazyky: English, French, Italian, German, Spanish
Ochrana: SecuROM™
 
 
 
Slovenčina do hry
gta inside
ABCgames.sk ...
 Need for Speed UnderCover

MUVI.sk - film magazín
Zaujimavosti.net
TOP5 rebríčky
ZN.SK magazín

 
 

 

 

 
Postavy v hre..
Po vydaní hry máme možnosť oveľa podrobnejšie poznať hercov a aktérov v hre. Nasledovná sekcia preto bude venovaná postávam v hre. 
 
Michelle.. . Túto ženu spozna Nico už dosť skoro... Zoznámi sa s ňou cez bratrancovu priateľku Mallorie. Michelle mu hneď nechá tel. číslo, napriek tomu, že Niko nie je žiadny krásavec a je vcelku nohrabaný... Okrem toho.. EŠTE je chudákom bez peňazí...Možno Michelle cíti silný potenciál.. :-)  Tak či tak, po troch rande sa z Michellinej izby ozýva.. ách, och... tell me more... ( tvorcovia sa zjavne báli podobnej aféry ako bolo Hot Coffe ) Najzábavnejšie na randení s Michelle sú rande v baroch... Nico permanentne odchádza opitý ma mol a Michelle triezva... Odhliadnuc od toho, že jazdenie pod vplyvom alkoholu je skutočne veľmi zábavné, po príchode nemá Nico problém v takom stave Michelle dokonale uspokojiť... Ja v takom stave akurát padnem do postele ako kabela...

Little Jacob – tento Jamaičan Vás zasvätí do zbraní.. Stane sa Vašim priateľom a v nejednej misii Vám pomáha v prestrelkách. Je to presne ten typ – I love Jamaica, raggee and joint. Všetko ostatné ma na saláme.. Ak nepočítam, že je dealerom drog. Inak si ho celkom obľúbite. Neodmysliteľne k nemu patria dlhé dredy a imidžové okuliare. A.. samozrejme rozpráva s ťažkým jamajským prízvukom takže z dialógov s ním rozumiete prinajlepšom... nič.

Najzábavnejším týpkom, s ktorým sa zatiaľ Niko zoznámil bol jednoznačne Brucie.. Je z kategórie takých tých nasteroidovaných vyholených fešákov, čo si jedného dňa povedali – Budem cool. A tak stále len cvičí,. Šaškuje pred zrkadlom, trieska si hlavu o stenu, aký je dobrý a cool ( koľkokrát sa tak cíti spoznáte podľa krvavých škvŕn na stene, pretože si pritom vždy rozbije hlavu ) ale všetko sú to len pózy... Pre život na ulici je nepoužiteľný.. Je blázon do internetu a kšeftuje s kradnutými autami... podľa toho aj vyzerajú misie pre neho. Inak ho radíme medzi priateľov, takže s ním občas treba zájsť na bowling či šípky.

Manny – černoch , ovešaný pravdepodobne dutým zlatom asi videl božie osvietenie – rozhodol sa totiž, že vyčistí ulice od drog a verí, že dokáže mládež v Južnom Bohane (Bronx) naviesť na správnu životnú cestu... Dobrá blbosť, že? Jeho misie sú zväčša o tom – nájsť dealerov a zabiť ich...Pravdepodobne to robí pre svoju medializáciu.. Jeho najobľúbenejšie miesto je totiž pred kamerou, vtedy sa sa mu ústa nezatvoria.. Trepe, aj keď to nemá absolútne logiku... Predpokladám, že Vám bude liezť na nervy rovnako ako mne...

Lesbická černoška so španielskymi koreňmi Elisabetha je dealerka a misie s ňou sú zväčša o ochrane jej ľudí pri predaji drog. Predpokladám, že s ňou budú problémy. Za prácu pre ňu už Nicovi vynadala Michelle a aj Jacob Nica cez telefón varoval pred Elisabethou.

Dvaja ľudia pre ktorých už Nico pracoval, sú už nebohí... Michail Faustin - celkom dobre situovaný Rus, ktorý sa prefetoval k pocitu vlastnej neohroziteľnosti. Snáď ho tento pocit prešiel, keď umieral na streche svojho klubu PERESTROJKA pod spŕškou munície z Nicovho samopalu.. Vlad bol obyčajné prasa a sviniar, ktorý si dovoľoval na bratrancovu priateľku Malorie.. Významovo malá ryba, ale keď mu Nico efektne vpálil jednu medzi oči, tak sa v Nicovi niečo zlomilo... Vtedy pochopil, že podobrotky tu v Liberty City neprežije.
Elizabetha dostala strach z väzenia a už sa utiahla.. Predtým však v paranoji vpálila guľku do hlavy „ spasiteľovi mládeže“ Mannymu, ktorý na ňu vybehol s kamerou... Manny takto neslávne ukončil svoje pôsobenie v hre... ale ľúto mi ho nebolo... :-) Ozaj.. spomínal som,. že z Michalle sa vykľula policajtka? A že sa nevolá Michalle ale Kareen?

Dwayne – tento tvrdý, životom skúšaný černoch, ktorý strávil časť života v base, sa stane Vašim priateľom. Po návrate z basy zisťuje, že ho frajerka podvádza, jeho kamarát X Playboy žije v luxuse, tak sa snaží svoj život dať do poriadku. Vy mu v tom samozrejme pomáhate. Za odmenu prirodzene. 

X Playboy – černošský frajírek, ktorí prišiel k luxusu cez svojho kamaráta Dwyana, Kšeftuje takisto s drogami.. Jeho život ukončí Nico práve na pokyn Dwayna, pričom Nicovi ostane Xplayboyov luxusný apartmán.

Francis McReary – skorumpovaný komisár, ktorý sa snaží zbaviť všetkých kompromitujúcich materiálov o sebe. Samozrejme cez Vás. Nie je to typ človeka , ktorého si obľúbite.

Michellin autoritatívny šéf U.L. Peper Vás využíva na špinavú robotu v rámci očisty mesta. Je rovnako prísne príbehová postava ako bratranec Roman, bez ktorej nie je možný postup v hre. Veľakrát Vám misie zadá cez telefónom a vy tú misiu jednoducho musíte robiť

 

 Naetoo 07.07.07

 
 
  
        
 
Čo sme vedeli pred vydaním hry...
V Rockstar Games uvolnili informácie o piatich postavách, s ktorými sa v Grand Theft Auto IV uvidíme. Tak si ich poďme predstaviť:

Roman Belic
Žije v Liberty City(New York) a snaží sa žiť si svoj americký sen. Chce byť bohatý, mať krásne ženy. Takto sám seba popisuje, aby prinútil Nika, aby šiel za ním do Liberty City, ale v skutočnosti je taxikárom a má kopec problémov.

Vlad
Považuje sa za silného gangstera, ktorý riadi celú štvrť Broker, ale v skutočnosti sa len zdržoval na blízku lebo nijaký extra kriminálnik to nieje a snaží sa získať priazeň od skutočne mocných ľudí.


Elizabeta
Pred desiatimi rokmi bola úspešnou drogovou dílerkou v Bohanu. Darilo sa jej lebo vždy dobre vedela koho má odstrániť a nikdy neobchodovala vo veľkom. Dobre vie, že jej závislosť na drogách sa vymyká kontrole a začíma mávať depresie a halucinácie.

Manny
Manny sa kedysis angažoval v graffitoch a hip-hopu a ďalších veciach. Jeho život sa, ale úplne otočil a jeho jediným záujmom je vyčistiť ulice a dokonca o sebe točí dokument.


Brucie
Nadšenec pre fitness, silné autá a dostatok peňazí. Vždy je príliš hlučný, namyslení a ide na steroidoch.
 
 
  

 

 
 

 

Naetoo © 2007-2008 Naetoo - Slovenciny.com
Prísny zákaz akéhokoľvek ďalšieho kopírovania a reprodukovania obsahu webu bez povolenia autorov, textovej, grafickej alebo inej súčasti, pre ochranu autorských práv.