HLAVNÁ STRANA
ARCHÍV
E-SHOP
REKLAMA A IKONY
ČO SME CHCELI
PETÍCIE ZA PC
HĽADANIE
FÓRUM
REDAKCIA

 
 
 
 

OFICIAL INFO
PRVÉ INFO O PC
HARDWARE NÁROKY
RECENZIE
ZAUJÍMAVOSTI
NÁVODY
MULTIPLAYER
NICOV ŽIVOT
PRÍBEH V HRE
ZOZNAM MISII
CHEATY
POSTAVY V HRE
INGAME INTERNET
POLÍCIA
DOPRAVA
TIPY A POSTREHY
ENGINE EUPHORIA
PS3 COLLECTOR
VYDANIA HRY
TRAILER
GAMEPLAY
PATCH INFO
INFO O SLOVENČINE
XBOX 360 NEDOSTATKY
AJ INÉ ONLINE HRY

 
 
 
 

WALLPAPER
SCREENSHOTS
SCREENY EF LC
ARTWORKS
NEDOSTATKY
COVERS
SKENOVANIA
OBRAZOVÉ DETAILY
FANÚŠIKOVIA
INÉ

 
 
 
 

TRAILERS
GTA FONTS
WIN XP STARTUP
OSTATNÉ

 
 
 
 


 
 

 

 
 
 

 

 

kúpiť hru

GameExpres.sk

 
 
 
Meno: Grand Theft Auto IV  - Žáner: Akčné, Adventúra - Vývojár: Rockstar North Rockstar Toronto - Vydavateľ: Rockstar Games - Dátum vydania: Dec 2, 2008 - Jazyky: English, French, Italian, German, Spanish
Ochrana: SecuROM™
 
 
 
Slovenčina do hry
gta inside
ABCgames.sk ...
 Need for Speed UnderCover

MUVI.sk - film magazín
Zaujimavosti.net
TOP5 rebríčky
ZN.SK magazín

 
 

 

 

 

Trailer pre PC verziu hry
Oficiálne prezentovaná ukážka ako trailer pre všetky platformy s dôrazom na fakt že aj na PC zobrazuje hru a niekoľko akcií, spoznávame trochu mesto, ľudí. Hlavne ľudí. Dostatočne akčná ukážka len človeka navnadí.  Do toho všetky reklamy a názory ľudí z hrania konzolovej hry a občas nejaký ten článok v novinách, že niekto niekoho zabil "podľa návodu v GTA IV". Perfektná reklama a hoci niekto len hodí niečo na vinu GTAčkum, stále to hre neublíži, len pomôže. Už onedlho aj na PC, ľudkovia, tešíte sa?
     Všimnite si že pri spustení sa ukazuje RATING +17. Zaujímavé, že? Najmä z toho dôvodu, že sa na mnohých miestach písalo o +18, ale to si všimol málokto...

 

Admin  10. 10. 2008

 
 
  
 

5# Oficiálny trailer
Známy to herný server a zdroj mnohých exkluzívnych informácií priamo od zdroja herných vývojárov GameSpot prichádza exkluzívne s piatym trailerom z hry. Ukážka je ukážkou z hry, kvalita je fajn, ale z videa sa nenajeme. Chceme hrať, všakže?  Ak náhodou internet nestíha a video sa po ceste k vám zablúdilo, nájdete ho tu...

 

Naetoo 28. 04. 2008

 
 
  
        
 

Prírastok na oficiálnej stránke
V Rockstars vedia, koľko rozruchu je na internete, unikla XBOX verzia, ľudia sťahujú ako diví. Natáčajú a fotia hranie, a všade sa objavujú gameplay nahrávky. Hoci sme dnes dostali len jedno jediné video, aj to má pre svoju originalitu svoju hodnotu. Nakoniec sa na stránky nedostanú len Gameplay pirátske videá, ale aj niečo oficiálne.  Video je priamo z oficiálnej stránky a venuje sa hlavnej postave.

 

Naetoo 25. 04. 2008

 
 
                          
 
 

Štvrtý oficiálny trailer pre GTA IV
Je tomu možno deň, či dva, ako dorazil štvrtý trailer, ktorý môžeme pokladať za oficiálnu ukážku hry. Trochu viac akčnejšia, trochu viac vzdušná a trochu viac hlasná. Podľa niektorých informácií ide o posledné video pred vydaním hry. Ten posledný sa volá Good lord, what are you doing? alebo inak - Everyone's a rat.

 
 
 
 
 

Marcová trailer nádielka
Vianoce dávno za nami, Veľká Noc onedlho tu, tieto dni však nijak nenapovedali, že sa dočkáme nejakej nádielky aj mimo sviatkov. Ak patríte medzi priveľkých "očakávateľov" hry GTA IV, zrejme máte radosť z každého videa, ktoré vyjde. Tentoraz sa stalo niečo, čo čakal asi málokto. Dočkali sme sa troch ukážok naraz. Všetky tri si môžete pozrieť nižšie s krátkym popisom aspoň pre jedno: Celkom neobvyklé video na hru, ale GTA4 si to môže dovoliť. V ukážke sa totiž stretávate s reklamou na zamestnanie ako policajt v Liberty City. Áno, ponúkajú vám prácu v kruhu tej inštitúcie, ktorá by mala vzbudzovať rešpekt a pomáhať a chrániť. Ale neviem neviem, toho rešpektu sme tejto inštitúcii preukázali v San Andreas aj Vice City, že by zbrojili posily?  :-) Iný trailer je zas ukážkou pár vecí, ktoré sa budú s autom dať robiť. A ten tretí nás zoznamuje s jednou postavou z hry a je životom. 

LCPD: Policajná reklama


Jacking CarPackie Trailer
 
 
 
 

Tretí trailer
Tak sme sa dočkali aj tretej ukážky a tá naozaj stojí za to. Tento už vysvetľuje začiatok hry a to, po čom sa len diskutovalo a čo poznali zatiaľ len vyvolení..

 

Naetoo 15. 12 .07

 
 
  
 

New VIDEO Trailer GTA IV #2..
Nadišiel deň s malým D a prišiel nový trailer, v poradí druhý a prináša opäť väčší pohľad do hry. Ako si môžeme všimnúť, z tohoto traileru bude zase o čom písať, keďže materiálu je na ňom dosť. Pozeráme už viac do mesta, na postavy a na grafiku hry, videosekvencií či možno gameplay prvkov. Nič menej postavy sú samo osebe stále v duchu GTA, pri kvalitách grafiky ktorú zvláda PS3 aj XBOX 360 by práve detailnosť postáv aspoň tých hlavných mohli premyslieť. Stále je to však veľmi závratný pokrok od predchádzajúcich GTA IV a ako si môžeme všimnúť, je sa na čo tešiť.

 

Naetoo 29. 06 .07

 
 
  
 
No, téda, máme sa na čo tešiť...
Toto je nepochybne udalosť celého dňa. Od pol noci je už sprístupnený oficiálny trailer štvrtého dielu GTA, ktorý by si určite žiaden Slovák nemal nechať ujsť. Samotné video si môžete pozrieť vďaka jednoduchému streamu. Video má cez jednu minútu a pár sekúnd a zobrazuje najmä detaily mesta, v ktorom sa hra bude odohrávať. Vďaka soche slobody je jasné, že to bude New York, ale možno zavítame aj do iných miest. Grafika už bude konečne poriadna vďaka enginu Euphoria. Konečne next genové GTÁ-ČKO. Detaily mrakodrapov, áut, vodnej hladiny a hlavnej postavy boli obdivuhodné, postavy už nebudú vyzerať ako hračky. Vo videu je nepochybne ten starý chlapík hlavnou postavou, ktorý vraví že život je ťažký a zabil veľmi veľa ľudí a zrejme s tým hodlá končiť, ale dobre poznám Rockstar tak určite sa niečo zvrtne a za pár hodín budeme najhľadanejší gangster v New Yorku. Grand Theft Auto IV príde do obchodov 16/19 októbra tohto roku spolu pre XBOX 360 a PS 3. Kvôli tejto hre som si veru ochotný kúpiť next generation konzolu, no kto by nie ? Užívajme si filmové video
 
 
 
  Prvý oficiciálny trailer hry GTA 4:
 

 
 
 

 

 

 
 

 

Naetoo © 2007-2008 Naetoo - Slovenciny.com
Prísny zákaz akéhokoľvek ďalšieho kopírovania a reprodukovania obsahu webu bez povolenia autorov, textovej, grafickej alebo inej súčasti, pre ochranu autorských práv.