HLAVNÁ STRANA
ARCHÍV
E-SHOP
REKLAMA A IKONY
ČO SME CHCELI
PETÍCIE ZA PC
HĽADANIE
FÓRUM
REDAKCIA

 
 
 
 

OFICIAL INFO
PRVÉ INFO O PC
HARDWARE NÁROKY
RECENZIE
ZAUJÍMAVOSTI
NÁVODY
MULTIPLAYER
NICOV ŽIVOT
PRÍBEH V HRE
ZOZNAM MISII
CHEATY
POSTAVY V HRE
INGAME INTERNET
POLÍCIA
DOPRAVA
TIPY A POSTREHY
ENGINE EUPHORIA
PS3 COLLECTOR
VYDANIA HRY
TRAILER
GAMEPLAY
PATCH INFO
INFO O SLOVENČINE
XBOX 360 NEDOSTATKY
AJ INÉ ONLINE HRY

 
 
 
 

WALLPAPER
SCREENSHOTS
SCREENY EF LC
ARTWORKS
NEDOSTATKY
COVERS
SKENOVANIA
OBRAZOVÉ DETAILY
FANÚŠIKOVIA
INÉ

 
 
 
 

TRAILERS
GTA FONTS
WIN XP STARTUP
OSTATNÉ

 
 
 
 


 
 

 

 
 
 

 

 

kúpiť hru

GameExpres.sk

 
 
 
Meno: Grand Theft Auto IV  - Žáner: Akčné, Adventúra - Vývojár: Rockstar North Rockstar Toronto - Vydavateľ: Rockstar Games - Dátum vydania: Dec 2, 2008 - Jazyky: English, French, Italian, German, Spanish
Ochrana: SecuROM™
 
 
 
Slovenčina do hry
gta inside
ABCgames.sk ...
 Need for Speed UnderCover

MUVI.sk - film magazín
Zaujimavosti.net
TOP5 rebríčky
ZN.SK magazín

 
 

 

 

 
  Hľadá sa hráč GTA IV Hľadá sa hráč Grand Theft Auto IV
Grand Theft Auto IV bude jedinečný hit a zrejme hra roku, ktorá prevýši mnoho iných. Priznávam sa, že som už veľmi dávno mal u seba doma na týždeň PS3 a to za čias, keď šlo o výsadu obchodov a predajcov aby otestovali to čierne čudo, od ktorého si výrobca veľa sľubuje a ľudia začínajú byť skeptickí, či bude mať úspech. A veru má úspech. Odvtedy som konzolu v rukách a pred očami nemal a bude tomu možno rok. Za pár dní a teda 29. apríla prichádza Grand Theft Auto IV na pulty predajní, do ponúk eshopov bez statusu predobjednávka a dostáva sa tak aj medzi vás.
Pre veľkopredajcov je hra k dispozícií istotne už koncom tohto týždňa, pre zásobenie sa k oficiálnemu spusteniu predaja a stíhaniu termínov. Mnohých, čakajúcich na vydanie, od toho veľkého dňa delí len niečo vyše týždňa. Spomínam na ten deň keď vypustilo Rockstars Games prvý trailer a so zatajeným dychom v zápätí začali všetci písať o GTA IV, mnoho GTA webov sa oprášilo a uviedlo túto veľkú novinku. Do toho na svet prišlo množstvo fanstránok, ktoré odvtedy zmenili svoju podobu a rastú a rastú...

Hľadá sa hráč GTA IV
Hľadám práve takého hráča, ktorý bude hru vlastniť a rád by pomohol pri tvorbe článkov na stránkach www.gtaiv.eu a stal sa tak redaktorom, autorom a do značnej miery hodnotnou súčasťou webu. Ak by ani nemalo ísť o dlhšiu spoluprácu, cenným by bolo aj niekoľko záberov z hry, pocitmi z hrania a malý rozhovor. Sám, ako som spomínal, nemám tú možnosť sa hre aktívne venovať ako hráč, a nebudem mať možnosť ju hrať pri mojich povinnostiach. (ani nemám u seba doma TV :-).
Nič extra nepožadujem. Pokiaľ možno len chuť pomôcť a chuť, na strane záujemcu o túto pomoc, sa trochu zviditeľniť sahou a dobrou prácou.

Na stránky sú vítaní redaktori, ktorí vedia písať, prípadne sú dvere otvorené všetkým kreatívnym nápadom a fantázií, napríklad na spôsob fanvideí, ktoré boli pôvodne vymyslené pre GtaIV.eu, ale rozpútali malý ošial na celom Youtube.com. Vďaka jednému slovákovi sa pre jeho zaujímavé GTA SA multiplayer videá na spôsob GTA IV trailerov začali tvoriť podobné videá z celého ostatného sveta. Je to milé zistenie. Či nie? Videá o ktorých hovorím už boli aj na Slovenciny.Com, nájsť ich môžete na už spomenutých stránkach o hre.

Zahrať si konzolovú hru na PC:
Čo je zatiaľ otázne, je prípadný konvertor, ktorý by umožňoval prehrať média z XBOX360 alebo PS2 na PC. Konvertor, či presnejšie povedané PS2 Emulátor alebo XBOX360 Emulátor pre PC je vecou zatiaľ len v prosbách ľudí na fórach. Pre značnú nekompatibilitu to bude dosť komplikovaná záležitosť. Ak však viete o niečom, čo by niekoho z mohutnej GTA4 komunity potešilo, dajte o tom vedieť.
 
 
 
  

 

 

 
 

 

Naetoo © 2007-2008 Naetoo - Slovenciny.com
Prísny zákaz akéhokoľvek ďalšieho kopírovania a reprodukovania obsahu webu bez povolenia autorov, textovej, grafickej alebo inej súčasti, pre ochranu autorských práv.